10.10.2024 00:14
4’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Максим Ненахов забиває ГОЛ!
11’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
15’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Бруно Араухо
21’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
24’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
27’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Максим Ненахов
31’ Лукман Аруна не зміг віддати пас! Явний брак техніки
38’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
38’ Після жахливої помилки захисника Сергей Брызгалов без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
46’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Деукалайон Ксенакис
47’ Після легкого удару гравцем Роман Павлюченко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
50’ Леннерт Нильсен порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
53’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
57’ Вправно перехоплює м'яч Деукалайон Ксенакис
62’ Вправно перехоплює м'яч Лукман Аруна
63’ Гус Тил втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
70’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Рубен Собрино
73’ Максим Ненахов втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
74’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Бруно Араухо
79’ Эйнджел Гомес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
81’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Леннерт Нильсен
86’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Максим Ненахов