10.10.2024 00:05
4’ І з м'ячем Зе Луиш після ідеального підкату
9’ Яка передача і Зелимхан Бакаев пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
10’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Халид Булахруз легко вганяє м'яч у сітку воріт!
13’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
15’ Лукман Аруна практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
17’ Гравець команди НОРД 1444 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Силвештре Варела отримує попередження
23’ Криштиану Перейра витягає дуже складний удар
25’ Команда НОРД 1444 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
27’ Зірвавши контратаку суперника, Леннерт Нильсен перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
37’ Раимофф фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
40’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ибраима Конате
44’ Раимофф спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
48’ Гравець Жан Поль Боэтиюс набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
55’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
64’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
71’ Филип Уремович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
74’ Жан Поль Боэтиюс у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
76’ Максим Глушенков прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
85’ Відібравши м'яч, Зелимхан Бакаев віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
86’ Яка передача і Карлос Клерк пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!