10.10.2024 00:02
Карпати Лємберг Arena
1’ Команда Карпати Лємберг 2058 розпочала з центру поля
5’ Після проходження флангом Лукман Аруна віддав точну передачу на протилежний фланг
12’ Кларенс Зеедорф не зміг віддати пас! Явний брак техніки
16’ Сандро Рамирес фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
24’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Эдгар Давидс
28’ Знаменитий гравець Сандро Рамирес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
30’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
33’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Рууд Гуллит...
37’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Хуан Себастьян Верон
41’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Халид Булахруз забиває приголомшливий м'яч у ворота!
43’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Тим ван Реммерсваал
43’ Після прострільного удару по воротах Халид Булахруз рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
45’ Сильний удар по воротах, але Екатерина Самсон у стрибку легко відбив цей м'яч!
53’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
60’ Марко Ван Бастен віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
70’ Після невиразного відбору, атаку почав Рууд Гуллит
72’ Лукман Аруна зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
76’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Франк Райкард
85’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений