10.10.2024 00:01
6’ Мда... Эдинсон Кавани... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
12’ Сильний та точний пас віддав Матиас Весино і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
15’ Родриго Бентанкур красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сборная Уругвая 1294
17’ Сильний та точний пас віддав Матиас Весино і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
22’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Бруно Араухо
31’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
34’ Після проходження флангом Матиас Весино віддав точну передачу на протилежний фланг
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мартин Касерес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
41’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
45’ Лукас Торейра віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Сборная Уругвая 1294
55’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
57’ Після проходження флангом Луис Суарес віддав точну передачу на протилежний фланг
61’ І з м'ячем Матиас Весино після ідеального підкату
64’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
70’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Эдинсон Кавани правильно віддати пас на партнера!
76’ Ех, Педро Уго Аморим... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
84’ Фернандо Муслера грамотно грає на виході
90’ Родриго Бентанкур від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість