09.10.2024 23:53
8’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
18’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
27’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
28’ При виконанні кутового удару Дэннис Ячин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
33’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
36’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
42’ Хосе Луис Чилаверт головою відбиває м'яч
45’ Хосе Луис Чилаверт легко перехоплює прострільну передачу
48’ І знову Никола Жобер віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
50’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
55’ Айдар Смагулов віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Сборная Аргентины 756! Видно злагодженість у діях!
59’ Бруно Араухо проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
63’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
65’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
69’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
72’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
78’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Левент Кишш
86’ Після легкого удару гравцем Норайо Кита по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
88’ Пшемисл Долецкий красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сборная Аргентины 756