09.10.2024 23:42
Карпати Лємберг Arena
1’ Футболісти команди Карпати Лємберг 2058 розіграли м'яч із центру поля
3’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
13’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
22’ Боротьба за м'яч у повітрі і Левент Кишш буквально лягає на спину опонента!
25’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
26’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Эдгар Давидс забиває ГОЛ!
27’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Кларенс Зеедорф
31’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бруно Араухо
33’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
40’ Після легкого удару гравцем Фернандо Торрес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
40’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
42’ Педро Уго Аморим не зміг віддати пас! Явний брак техніки
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
47’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Франк Райкард не зможе сам піти з поля
47’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Фернандо Торрес
54’ Суддя призначає пенальті. Норайо Кита пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
55’ Сильний удар по воротах, але Екатерина Самсон у стрибку легко відбив цей м'яч!
55’ Після жахливої помилки захисника Фернандо Торрес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
61’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Бруно Араухо
66’ Після тонкої передачі м'яч отримує Хуан Себастьян Верон
71’ Педро Уго Аморим неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
78’ Яка передача і Педро Уго Аморим пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
80’ Марко Ван Бастен проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
83’ Гравець віддає наскрізний пас і Педро Уго Аморим у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
83’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Левент Кишш не зміг потрапити по воротах!
92’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Эдгар Давидс