09.10.2024 22:38
Характерник Arena
1’ Футболісти команди Характерник 1263 розіграли м'яч із центру поля
7’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Джиованни Паскуале не зможе сам піти з поля
7’ Андрей Тлумак грамотно грає на виході
7’ При спробі обійти суперника гравець Фернандо Морьентес підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
14’ Андрей Тлумак важко ловить м'яч
16’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
18’ Лукаш Теодорчик у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
22’ Джиованни Паскуале вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
25’ Після прострільного удару по воротах Огнен Вукоевич рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
32’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
41’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Леннерт Нильсен і непогано виносить його в центр поля
47’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Сандро Рамирес
49’ Гравець віддає наскрізний пас і Хосе Герреро у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
51’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сандро Рамирес
57’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Фернандо Морьентес
64’ І з м'ячем Джиованни Паскуале після ідеального підкату
65’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Огнен Вукоевич забиває приголомшливий м'яч у ворота!
69’ Знову м'яч забирає Раимофф
79’ М'ячем заволодів Лукаш Теодорчик, але несподівано тут же його втратив!
84’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Маноло Габбьядини
94’ Мда... Леннерт Нильсен... Через його помилку суперник пішов у контратаку!