09.10.2024 22:20
Спартак Шанхай Arena
1’ Команда Спартак Шанхай 829 розпочала з центру поля
3’ Суддя призначає пенальті. Сандро Рамирес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
3’ Після образи суперника Джордж Матич нахабно штовхає його!
13’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лукман Аруна...
17’ Боротьба за м'яч у повітрі і Карп Ребров буквально лягає на спину опонента!
20’ Ну треба ж! Раимофф віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
22’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Тим ван Реммерсваал забиває ГОЛ!
25’ Суддя призначає пенальті. Лукман Аруна пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
27’ Після тонкої передачі м'яч отримує Джордж Матич
29’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Джанлука Маджо
31’ Сандро Рамирес вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
33’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Исус Россолимо чітко вкинув м'яч у гру
41’ Бернт Эггер важко ловить м'яч
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
50’ Бернт Эггер легко перехоплює прострільну передачу
52’ Шикарний аут та м'яч вкине Раимофф
55’ Команда Спартак Шанхай 829 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
57’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
62’ М'яч за межами поля, вкидає Тим ван Реммерсваал
68’ Після легкого удару гравцем Леннерт Нильсен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
69’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Джордж Матич
72’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
74’ Що ж робить гравець команди Спартак Шанхай 829, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
78’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Денис Абрамычев
82’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Таргын Мухамеджанов і непогано виносить його в центр поля
88’ Карп Ребров порушив правила за метрів сорока від своїх воріт