09.10.2024 21:45
Манчестер Arena
1’ Футболісти команди Манчестер 1667 розіграли м'яч із центру поля
11’ Деукалайон Ксенакис спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
18’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Андрей Аршавин
20’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
24’ Сандро Рамирес вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
30’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
32’ Деукалайон Ксенакис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
42’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Халид Булахруз
43’ Небезпечний штрафний удар і Сандро Рамирес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
49’ Деукалайон Ксенакис віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
50’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Марк Видука забиває ГОЛ!
54’ Після прострільного удару по воротах Бахтишат Абдуллаев рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ При виконанні кутового удару Андрей Аршавин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
59’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
64’ Андреа Романьоли витягає дуже складний удар
69’ Марк Видука вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
73’ М'яч за межами поля, вкидає Карлос Клерк
82’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Андреа Романьоли вміло забирає м'яч!
89’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Тим ван Реммерсваал
90’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Марк Видука легко вганяє м'яч у сітку воріт!