09.10.2024 21:45
8’ Сандро Рамирес втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
11’ Роберто Де Дзерби добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
14’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Деукалайон Ксенакис
20’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Филиппо Галли забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
21’ У грубому підкаті Андрей Аршавин зносить суперника з ніг!
27’ Андреа Романьоли грамотно грає на виході
37’ Халид Булахруз вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
41’ Андреа Романьоли непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
44’ При виконанні кутового удару Роберто Де Дзерби несподівано та красиво забиває ГОЛ!
46’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Марк Видука
49’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Рой Макай забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
54’ Тим ван Реммерсваал красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
60’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Тим ван Реммерсваал
70’ Гравець Раимофф набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
76’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
82’ І знову Сандро Рамирес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
86’ Андрей Аршавин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!