09.10.2024 21:44
FcKharkiv Arena
1’ Футболісти команди FcKharkiv 1495 розіграли м'яч із центру поля
6’ Халид Булахруз проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
13’ М'ячем заволодів Самир, але несподівано тут же його втратив!
13’ Тим ван Реммерсваал зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
23’ Халид Булахруз віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
32’ Самир проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
38’ Який незграбний пас віддав Лукман Аруна і м'ячем заволодів суперник!
43’ Лукман Аруна прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
43’ Пак Чи Сон втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
51’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
53’ Гравець Деукалайон Ксенакис набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
55’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
58’ Гравець віддає наскрізний пас і Халид Булахруз у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
59’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
64’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
67’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деукалайон Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
74’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Лукман Аруна чітко вкинув м'яч у гру
84’ Ех, Владислава Крачок... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
86’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
88’ Пауло Ванчопе практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!