09.10.2024 21:37
Oblivion Arena
1’ Команда Oblivion 1173 розпочала з центру поля
5’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
7’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
13’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
18’ Яка передача і Тьерри Анри пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
19’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Левент Кишш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
19’ Павел Недвед практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
20’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
24’ Михаэль Баллак порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
29’ Після жахливої помилки захисника Норайо Кита без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
31’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
35’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
42’ Дида головою відбиває м'яч
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
50’ Знову м'яч забирає Павел Недвед
57’ Педро Уго Аморим зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
58’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
65’ Команда Oblivion 1173 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
71’ Вправно перехоплює м'яч Джанфранко Дзола
76’ Михаэль Баллак добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
79’ У грубому підкаті Левент Кишш зносить суперника з ніг!
83’ М'яч за межами поля, вкидає Бруно Араухо
91’ У грубому підкаті Лотар Маттеус зносить суперника з ніг!