09.10.2024 21:34
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
10’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
16’ Лотар Маттеус красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Oblivion 1175
24’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ариэль Ортега
24’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
30’ Тьерри Анри точно зіграв головою на партнера по команді!
39’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
43’ Після жахливої помилки захисника Карлос Клерк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
43’ Ну треба ж! Тим ван Реммерсваал віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
52’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
53’ Який незграбний пас віддав Сандро Рамирес і м'ячем заволодів суперник!
57’ Шикарний аут та м'яч вкине Эрик Кантона
65’ Патрик Виейра красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Oblivion 1175
71’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
79’ Леннерт Нильсен порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
85’ Шикарний аут та м'яч вкине Раимофф