09.10.2024 18:50
Сборная Уругвая Arena
1’ Футболісти команди Сборная Уругвая 1294 розіграли м'яч із центру поля
7’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Диего Форлан правильно віддати пас на партнера!
11’ Федерико Вальверде порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
11’ Після прострільного удару по воротах Матиас Весино рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
18’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
23’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Луис Суарес
29’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Эдинсон Кавани забиває приголомшливий м'яч у ворота!
32’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Родриго Бентанкур
36’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Матиас Весино не зміг потрапити по воротах!
40’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лукман Аруна отримує попередження
42’ Родриго Бентанкур не зміг віддати пас! Явний брак техніки
51’ Мда... Федерико Вальверде... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
55’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Тим ван Реммерсваал
61’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
65’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Сандро Рамирес
73’ Гравець Леннерт Нильсен набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
76’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
83’ Лукман Аруна порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
84’ Знаменитий гравець Матиас Весино вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
93’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді