09.10.2024 18:42
4’ Шикарний аут та м'яч вкине Леннерт Нильсен
7’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
12’ Патрик Виейра спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
16’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Михаэль Баллак
24’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Павел Недвед...
26’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
26’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Карлос Клерк не зміг залишити поле без допомоги медиків
34’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
43’ Відмінну передачу віддав Михаэль Баллак, мабуть один із найкращих гравців команди Oblivion 1175
47’ При виконанні кутового удару Сандро Рамирес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
53’ Боротьба за м'яч у повітрі і Лукман Аруна буквально лягає на спину опонента!
58’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
67’ Раимофф красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
68’ Тим ван Реммерсваал зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
74’ Деукалайон Ксенакис прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
83’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Тьерри Анри
89’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Деукалайон Ксенакис чітко вкинув м'яч у гру