09.10.2024 18:35
Urbetevere Arena
1’ Команда Urbetevere 1800 розпочала з центру поля
3’ Небезпечний штрафний удар і Марко Манкосу легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
10’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
10’ Суддя призначає пенальті. Франческо Маньянелли пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
12’ Гравець віддає наскрізний пас і Татьяна Бондаренко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
15’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Леннерт Нильсен правильно віддати пас на партнера!
25’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Вол
30’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
36’ Небезпечний штрафний удар і Вол легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
38’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
44’ Деукалайон Ксенакис віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
47’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Тим ван Реммерсваал
50’ Вправно перехоплює м'яч Леннерт Нильсен
54’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Марко Манкосу...
55’ Яка передача і Сандро Рамирес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
61’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
64’ Після тонкої передачі м'яч отримує Лукман Аруна
67’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Леннерт Нильсен
74’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
76’ Знову м'яч забирає Фабио Куальярелла
80’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
80’ Арина Кравець показує найвищу техніку воротарської майстерності
86’ Арина Кравець непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки