09.10.2024 18:10
6’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Джастин Клюйверт віддав пас в нікуди!
7’ Стейси Брюстер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
9’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Эйо Гейнгоб забиває приголомшливий м'яч у ворота!
13’ Саки Кумагаи вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
14’ Після жахливої помилки захисника Эйо Гейнгоб без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
17’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Джастин Клюйверт забиває ГОЛ!
19’ Знаменитий гравець Этьен Этоо вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
21’ Евгений Рязанцев подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
29’ Дмитрий Лягин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
30’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
32’ Знаменитий гравець Левент Кишш вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
36’ При виконанні кутового удару Эйо Гейнгоб несподівано та красиво забиває ГОЛ!
37’ Фабо Цингер порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
43’ Филип Кеврич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
48’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
50’ Після проходження флангом Дмитрий Лягин віддав точну передачу на протилежний фланг
54’ Евгений Рязанцев проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
56’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
61’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Левент Кишш
69’ М'яч за межами поля, вкидає Джастин Клюйверт
72’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
81’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
85’ Після прострільного удару по воротах Эйо Гейнгоб рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
87’ Після образи суперника Дмитрий Лягин нахабно штовхає його!