09.10.2024 18:09
Карпати Лємберг Arena
1’ Команда Карпати Лємберг 2058 розпочала з центру поля
8’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
10’ Після прострільного удару по воротах Адриано Рибейро рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
13’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Левент Кишш
15’ Після легкого удару гравцем Ясир Субаши по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
17’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
22’ Жахливий та неточний пас віддав Ледли Кинг своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
26’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Тимур Стецькив
30’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Норайо Кита
37’ Амира Анна Арфауи красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Карпати Лємберг 2058
42’ Яспер Силлессен важко ловить м'яч
48’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
48’ Який незграбний пас віддав Адриано Рибейро і м'ячем заволодів суперник!
57’ Левент Кишш прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
60’ При виконанні кутового удару Венди Ренар несподівано та красиво забиває ГОЛ!
62’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
69’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Амира Анна Арфауи отримав сильну травму
72’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Амира Анна Арфауи
79’ Гравець видалений важко ловить м'яч
81’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Венди Ренар
86’ Махмуд Дауд фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника