09.10.2024 18:09
3’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
5’ Після образи суперника Бруно Араухо нахабно штовхає його!
9’ Небезпечний штрафний удар і Норайо Кита легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
10’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Педро Уго Аморим
12’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
12’ Ну треба ж! Франк Якобс віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
22’ М'ячем заволодів Уго Пинейро, але несподівано тут же його втратив!
30’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Норайо Кита
33’ Левент Кишш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
41’ При виконанні кутового удару Феррон Албакар несподівано та красиво забиває ГОЛ!
43’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
47’ Суддя призначає пенальті. Норайо Кита пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
50’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
53’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
63’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
66’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
67’ Франк Якобс зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
71’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
76’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
79’ Бруно Араухо спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
82’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Анджелос Ангелопулос
92’ Жахливий та неточний пас віддав Бруно Араухо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!