09.10.2024 17:59
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
7’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Зе Луиш
10’ Суддя призначає пенальті. Ибраима Конате пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
17’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Сандро Рамирес
26’ Команда НОРД 1444 спокійно контролює м'яч у середині поля
33’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Жан Поль Боэтиюс
34’ Гравець команди НОРД 1444 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Зелимхан Бакаев отримує попередження
40’ Жан Поль Боэтиюс вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
43’ Після жахливої помилки захисника Маркос Рохо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
44’ Знаменитий гравець Леннерт Нильсен вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
47’ М'яч за межами поля, вкидає Раимофф
51’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Тим ван Реммерсваал легко вганяє м'яч у сітку воріт!
51’ Криштиану Перейра витягає дуже складний удар
60’ Боротьба за м'яч у повітрі і Зелимхан Бакаев буквально лягає на спину опонента!
60’ Суддя призначає пенальті. Лукман Аруна пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
62’ Вдало віддав пас Лукман Аруна своєму гравцю!
62’ Леннерт Нильсен втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
71’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди НОРД 1444 гра в середині поля
75’ Жан Поль Боэтиюс точно зіграв головою на партнера по команді!
85’ Небезпечний штрафний удар і Жан Поль Боэтиюс легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
85’ Дааа... Лукман Аруна не зміг прийняти пас від свого партнера...