09.10.2024 12:15
НОРД Arena
1’ Футболісти команди НОРД 1444 розіграли м'яч із центру поля
3’ При виконанні кутового удару Сандро Рамирес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
6’ Леннерт Нильсен порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
11’ Вдало віддав пас Деукалайон Ксенакис своєму гравцю!
14’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
14’ Жан Поль Боэтиюс практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
16’ Після прострільного удару по воротах Карлос Клерк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
20’ Зелимхан Бакаев зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
23’ Деукалайон Ксенакис подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
32’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
36’ Лукман Аруна прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
42’ Элдер Поштига зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
44’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Тим ван Реммерсваал віддав пас в нікуди!
49’ Команда НОРД 1444 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
57’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
58’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
59’ У грубому підкаті Тим ван Реммерсваал зносить суперника з ніг!
62’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Элдер Поштига
71’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Тим ван Реммерсваал
75’ Тим ван Реммерсваал прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
80’ Після прострільного удару по воротах Леннерт Нильсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
83’ Небезпечний штрафний удар і Деукалайон Ксенакис легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
85’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем