09.10.2024 10:22
Узбекистан Arena
1’ Команда Узбекистан 1496 розпочала з центру поля
5’ Ну треба ж! Ричард Цар віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
9’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
11’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Карлос Клерк
14’ Лукман Аруна проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
18’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Деукалайон Ксенакис
22’ Знаменитий гравець Пер Мертезакер вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
26’ Гравець команди Узбекистан 1496 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Станислав Сазонович отримує попередження
27’ Вильям Квист у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
36’ Рубен Диаш красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Узбекистан 1496
42’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
51’ Станислав Сазонович подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
54’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карлос Клерк забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
60’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
66’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
74’ М'яч за межами поля, вкидає Ричард Цар
75’ Шохбоз Умаров проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
80’ Ричард Цар вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
89’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
89’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ричард Цар забиває приголомшливий м'яч у ворота!