09.10.2024 10:17
Інгулець Arena
1’ Футболісти команди Інгулець 1099 розіграли м'яч із центру поля
3’ Амар Нездольцев грамотно грає на виході
8’ Хоакин Фернандес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
9’ Ренату Саншеш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
18’ Зірвавши контратаку суперника, Мигель Бельман перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
22’ Джозси Кишш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
28’ Боротьба за м'яч у повітрі і Душан Влахович буквально лягає на спину опонента!
34’ І знову Мигель Бельман віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
43’ Амар Нездольцев показує найвищу техніку воротарської майстерності
50’ І знову Ренату Саншеш віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
58’ Дидье Дрогба точно зіграв головою на партнера по команді!
68’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
74’ Сильний та точний пас віддав Ральф Гериг і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
82’ Ну треба ж! Мигель Бельман віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
91’ Після проходження флангом Кевин Фолланд віддав точну передачу на протилежний фланг