09.10.2024 10:14
Альянс Arena
1’ Футболісти команди Альянс 1229 розіграли м'яч із центру поля
4’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сандро Рамирес не зміг потрапити по воротах!
7’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Леннерт Нильсен забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
14’ Дивок Ориги від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
21’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
22’ М'ячем у голову отримує Серхио Регилон. Сподіваємось все обійдеться...
30’ Миралем Пьянич на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
38’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Деукалайон Ксенакис
41’ Жахливий та неточний пас віддав Раимофф своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
46’ Гравець віддає наскрізний пас і Миралем Пьянич у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
47’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
55’ Тэмми Абрахам порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
63’ І з м'ячем Раимофф після ідеального підкату
70’ Команда Альянс 1229 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
75’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
77’ Лукман Аруна проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
77’ Яка передача і Пров Зямкин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
84’ Энцо Зидан непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
86’ Після прострільного удару по воротах Раимофф рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
91’ Боротьба за м'яч у повітрі і Лукман Аруна буквально лягає на спину опонента!