09.10.2024 10:09
Карабах Arena
1’ Команда Карабах 950 розпочала з центру поля
3’ Ренату Саншеш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
5’ Ирвин Баумгартнер важко ловить м'яч
8’ Після легкого удару гравцем Франсишку Консейсау по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
8’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Френки де Йонг
8’ Данило зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Даниил Денисов
24’ Ирвин Баумгартнер легко перехоплює прострільну передачу
32’ Маркиньос проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
34’ Ирвин Баумгартнер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
38’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Маркос Хосе Цафра
46’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
56’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
62’ Мда... Франсишку Консейсау... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
65’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Данило
65’ Гравець віддає наскрізний пас і Томас Шиндзилордц у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
69’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Ренату Саншеш чітко вкинув м'яч у гру
70’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
73’ Знову м'яч забирає Томас Шиндзилордц
81’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
82’ Карл Фурнье зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
84’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Френки де Йонг
91’ Нето витягає дуже складний удар