09.10.2024 10:06
7’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Игорь Кулай чітко вкинув м'яч у гру
12’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Тим ван Реммерсваал забиває ГОЛ!
14’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Карлос Клерк прикривається руками, медики вже поспішають...
16’ Лукман Аруна порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
19’ Яка передача і Пров Зямкин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
25’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Алекс Стиль
32’ М'ячем заволодів Сандро Рамирес, але несподівано тут же його втратив!
37’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Тим ван Реммерсваал віддав пас в нікуди!
46’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
47’ Олег Чуваев непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
53’ Олег Чуваев грамотно грає на виході
57’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
59’ Відмінну передачу віддав Алекс Стиль, мабуть один із найкращих гравців команди Українські Козаки 704
66’ Який незграбний пас віддав Тим ван Реммерсваал і м'ячем заволодів суперник!
68’ Карлос Клерк на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
69’ Після жахливої помилки захисника Лукман Аруна без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
74’ Гравець команди Українські Козаки 704 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Роман Поспехов отримує попередження
75’ Мда... Игорь Кулай... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
80’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Тим ван Реммерсваал правильно віддати пас на партнера!
82’ М'ячем у голову отримує Михэйло Вучинич. Сподіваємось все обійдеться...
84’ Игорь Кулай від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
86’ Небезпечний штрафний удар і Лукман Аруна легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
93’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Деукалайон Ксенакис