09.10.2024 10:01
cordoba cf Arena
1’ Футболісти команди cordoba cf 925 розіграли м'яч із центру поля
7’ Після жахливої помилки захисника Луиш Руи Тавареш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
11’ Ренцо Рота не зміг віддати пас! Явний брак техніки
18’ Костаниллья Борнес непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
22’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Душан Влахович
31’ Костаниллья Борнес грамотно грає на виході
41’ Ну треба ж! Флориан Пти віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
41’ Душан Влахович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
42’ Джино Заччи проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
47’ Хуан Бернат вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
51’ Знаменитий гравець Хоакин Фернандес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
51’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хуан Бернат легко вганяє м'яч у сітку воріт!
57’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
59’ Після невиразного відбору, атаку почав Джован Михайлович
66’ Ех, Ренату Саншеш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
71’ Після легкого удару гравцем Франсишку Консейсау по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
72’ Джован Михайлович неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
80’ Хоакин Фернандес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
86’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!