09.10.2024 09:50
UFA Arena
1’ Футболісти команди UFA 1454 розіграли м'яч із центру поля
5’ Дааа... Ислом Иномов не зміг прийняти пас від свого партнера...
9’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Егор Кримец забиває ГОЛ!
11’ Жахливий та неточний пас віддав Тим ван Реммерсваал своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
15’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Тим ван Реммерсваал отримує попередження
17’ Егор Кримец у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
27’ Мда... Дониер Абдуманнопов... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
29’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Лукман Аруна
29’ Знаменитий гравець Вагиз Галиулин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
33’ Александр Мокин важко ловить м'яч
35’ Що ж робить гравець команди UFA 1454, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
36’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
43’ Хайрулло Каримов віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
44’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
48’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Раимофф правильно віддати пас на партнера!
52’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Лукман Аруна
54’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хайрулло Каримов забиває приголомшливий м'яч у ворота!
61’ Хайрулло Каримов віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
71’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Андрей Акопянц
77’ Карлос Клерк точно зіграв головою на партнера по команді!
81’ Після легкого удару гравцем Вагиз Галиулин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
84’ Хесус Вальехо віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди UFA 1454! Видно злагодженість у діях!
92’ Карлос Клерк порушив правила за метрів сорока від своїх воріт