09.10.2024 08:13
Fc Monako Arena
1’ Футболісти команди Fc Monako 542 розіграли м'яч із центру поля
4’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Адам Игве
7’ Матье Жиль віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc Monako 542! Видно злагодженість у діях!
10’ Мда... Жедсон Фернандеш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
11’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Лионель Ранкур забиває приголомшливий м'яч у ворота!
12’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
17’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Манор Соломон
24’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хайтам Ассири забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
25’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Роберт Полгар і непогано виносить його в центр поля
35’ Жедсон Фернандеш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
39’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
47’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Роберт Полгар...
48’ Хайтам Ассири проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
49’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Матье Жиль
58’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Роберт Полгар правильно віддати пас на партнера!
68’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Дэнни Уэлбек чітко вкинув м'яч у гру
71’ Владислав Кабаев від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
71’ Після легкого удару гравцем Душко Дукич по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
75’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хайтам Ассири забиває приголомшливий м'яч у ворота!
75’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
81’ Манор Соломон проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
82’ Ну треба ж! Карим Симон віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
84’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Хайтам Ассири
93’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Ромео Мирабо