09.10.2024 06:34
ФК Сатурн Arena
1’ Футболісти команди ФК Сатурн 832 розіграли м'яч із центру поля
2’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
5’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Маркиньос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
7’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хоакин Фернандес отримує попередження
8’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сезар Рейя
12’ Влодек Высоцкий важко ловить м'яч
22’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
32’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Ратмир Орехов правильно віддати пас на партнера!
35’ Виктор Вдовенко втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
39’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
40’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Душан Влахович правильно віддати пас на партнера!
43’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Бозидар Бережинский
49’ Станимир Дриженко порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
51’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хоакин Фернандес
57’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Ратмир Орехов чітко вкинув м'яч у гру
61’ Михей Любашев на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
66’ Жахливий та неточний пас віддав Станимир Дриженко своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
76’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
79’ Нето легко перехоплює м'яч
87’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Скотт Браун не зміг потрапити по воротах!