09.10.2024 06:25
Аланяспор Arena
1’ Команда Аланяспор 818 розпочала з центру поля
10’ Після проходження флангом Виктор Крушельницкий віддав точну передачу на протилежний фланг
14’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
19’ Анатолий Оноприенко вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
28’ Эрнан Матеос витягає дуже складний удар
33’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Касьяненко Вахтер
40’ Юген Куллиг точно зіграв головою на партнера по команді!
40’ Ренату Саншеш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
48’ Яка передача і Ренату Саншеш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
49’ Эрнан Матеос головою відбиває м'яч
50’ Після легкого удару гравцем Яго Аспас по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
52’ Команда Аланяспор 818 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
61’ М'ячем заволодів Хоакин Фернандес, але несподівано тут же його втратив!
62’ При спробі обійти суперника гравець Ренату Саншеш підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
66’ Алекси Жирар зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ Юген Куллиг проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
77’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
84’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Хоакин Фернандес
88’ Після прострільного удару по воротах Кевин Фолланд рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
91’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Ренату Саншеш