09.10.2024 04:32
Cashbet Arena
1’ Футболісти команди Cashbet 1375 розіграли м'яч із центру поля
2’ Лукман Аруна втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
10’ Гравець Рахим Стерлинг набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
15’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Деукалайон Ксенакис забиває приголомшливий м'яч у ворота!
20’ Мда... Рахим Стерлинг... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
25’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
28’ Ромелу Лукаку на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
36’ Знову м'яч забирає Тим ван Реммерсваал
37’ Гравець віддає наскрізний пас і Диего Годин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
38’ Деукалайон Ксенакис красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
42’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
47’ Що ж робить гравець команди Cashbet 1375, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
55’ І з м'ячем Карлос Клерк після ідеального підкату
56’ Пров Зямкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
61’ Ромелу Лукаку проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
71’ Леннерт Нильсен не зміг віддати пас! Явний брак техніки
74’ Знаменитий гравець Ромелу Лукаку вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
79’ Лукман Аруна спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
79’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Диего Годин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
87’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Рахим Стерлинг