09.10.2024 03:34
Сборная Уругвая Arena
1’ Команда Сборная Уругвая 1294 розпочала з центру поля
10’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Федерико Вальверде
15’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
16’ Федерико Вальверде проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
17’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
17’ Суддя призначає пенальті. Луис Суарес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
27’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Луис Суарес
36’ Раимофф вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
38’ Луис Суарес порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
39’ Диего Форлан зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
41’ Деукалайон Ксенакис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
45’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Деукалайон Ксенакис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
49’ Матиас Весино проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
53’ Родриго Бентанкур віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Сборная Уругвая 1294
56’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Лукман Аруна чітко вкинув м'яч у гру
60’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Федерико Вальверде забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
62’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Раимофф
66’ Небезпечний штрафний удар і Луис Суарес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
67’ Фернандо Муслера на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
74’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Луис Суарес і непогано виносить його в центр поля
80’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Карлос Клерк і непогано виносить його в центр поля
88’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Тим ван Реммерсваал