09.10.2024 03:22
металл ярославскиЙ Arena
1’ Команда металл ярославскиЙ 1355 розпочала з центру поля
3’ Бебето неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
7’ Луис Лопес витягає дуже складний удар
11’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Стина Блакстениус забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
15’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Карлос Клерк
17’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бебето забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
21’ Гравець Франциско Салас набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
27’ Клаудио Маркизио прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
34’ Шикарний аут та м'яч вкине Карлос Клерк
41’ Клаудио Маркизио спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
43’ Франциско Салас фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
46’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
48’ Фининьо втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
51’ Луис Лопес на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
52’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Фоде Балло Туре легко вганяє м'яч у сітку воріт!
55’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
64’ Жо Алвес Жоао красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди металл ярославскиЙ 1355
68’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Раимофф
72’ Стина Блакстениус практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
76’ Боротьба за м'яч у повітрі і Карлос Клерк буквально лягає на спину опонента!
84’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хавьер Фернандес Анунсиатта
91’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу