09.10.2024 03:11
Сборная Колумбии Arena
1’ Команда Сборная Колумбии 1437 розпочала з центру поля
11’ Зірвавши контратаку суперника, Сандро Рамирес перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
15’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Раимофф
16’ При спробі обійти суперника гравець Луис Муриэль підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
22’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Сандро Рамирес...
32’ Сандро Рамирес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
36’ Тим ван Реммерсваал точно зіграв головою на партнера по команді!
37’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карлос Клерк легко вганяє м'яч у сітку воріт!
39’ При виконанні кутового удару Дуван Сапата несподівано та красиво забиває ГОЛ!
43’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
49’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Карлос Вальдеррама
53’ Мда... Карлос Вальдеррама... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
62’ Лукман Аруна неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
65’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
70’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
70’ Після прострільного удару по воротах Лукман Аруна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
75’ Після невиразного відбору, атаку почав Луис Муриэль
77’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Раимофф забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
83’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Хамес Родригес віддав пас в нікуди!
87’ Хамес Родригес фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника