09.10.2024 03:05
4’ Гравець Леннерт Нильсен набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
6’ Гравець віддає наскрізний пас і Александр Чижов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
11’ Ну треба ж! Раимофф віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
15’ Після прострільного удару по воротах Арсений Бандеренко рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
16’ Игорь Шуховцев головою відбиває м'яч
25’ Сергей Беженар від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
29’ Сандро Рамирес віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
31’ При виконанні кутового удару Артем Романюк несподівано та красиво забиває ГОЛ!
38’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Тим ван Реммерсваал
48’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сандро Рамирес отримує попередження
48’ Ну треба ж! Тим ван Реммерсваал віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
50’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Леннерт Нильсен
60’ І знову Сергей Беженар віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
64’ Вадим Тищенко віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Банда Симона 1247! Видно злагодженість у діях!
72’ Після невиразного відбору, атаку почав Сергей Беженар
74’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
79’ Деукалайон Ксенакис добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
88’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді