09.10.2024 01:00
Сборная Уругвая Arena
1’ Команда Сборная Уругвая 1294 розпочала з центру поля
3’ Команда Сборная Уругвая 1294 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
11’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
17’ Стейси Брюстер не зміг віддати пас! Явний брак техніки
20’ Після легкого удару гравцем Хосе Мария Хименес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
25’ Суддя призначає пенальті. Родриго Бентанкур пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
27’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
31’ Мда... Левент Кишш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
39’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Лукас Торейра
44’ Педро Уго Аморим відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
46’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Стейси Брюстер
54’ Бруно Араухо не зміг віддати пас! Явний брак техніки
59’ Лукас Торейра віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Сборная Уругвая 1294! Видно злагодженість у діях!
68’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
70’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
71’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Диего Форлан забиває приголомшливий м'яч у ворота!
72’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Бруно Араухо отримує попередження
78’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
82’ І з м'ячем Федерико Вальверде після ідеального підкату
84’ Левент Кишш практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
86’ Гравець видалений важко ловить м'яч