09.10.2024 00:59
3’ Дааа... Юрий Тарасов не зміг прийняти пас від свого партнера...
9’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Владимир Онищенко зробив гарний підкат
19’ Владимир Онищенко вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
23’ Гравець віддає наскрізний пас і Игорь Кривобок у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
25’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Владимир Онищенко
26’ Після легкого удару гравцем Андрей Полунин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
27’ Жорсткий підкат та футболіст Александр Майко падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
30’ Відібравши м'яч, Бруно Араухо віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
36’ Владимир Онищенко точно зіграв головою на партнера по команді!
37’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сергей Литовченко забиває ГОЛ!
39’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
43’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
52’ Игорь Кривобок віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Би квадрат 1713! Видно злагодженість у діях!
60’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
61’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Валерий Федорчук забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
63’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
64’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Валерий Федорчук забиває ГОЛ!
64’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Владимир Онищенко
74’ Небезпечний штрафний удар і Андрей Полунин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
74’ Педро Уго Аморим фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
75’ Знаменитий гравець Андрей Полунин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
78’ Раимофф відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
82’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Педро Уго Аморим
83’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Эдуард Матвеенко не зміг залишити поле без допомоги медиків
88’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!