09.10.2024 00:59
8’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
11’ Після легкого удару гравцем Энцо Мареска по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
14’ Суддя призначає пенальті. Алессандро Лукарелли пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
15’ Роберто Гальярдини подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
17’ М'яч за межами поля, вкидає Роберто Гальярдини
23’ Яка передача і Вадим Сапай пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
26’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Педро Уго Аморим чітко вкинув м'яч у гру
27’ Роберто Гальярдини зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
30’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
34’ Стейси Брюстер фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
38’ У грубому підкаті Иван Савчак зносить суперника з ніг!
48’ Виктор Чанов головою відбиває м'яч
48’ Жорсткий підкат та футболіст Савчак Василь падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
51’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
55’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
57’ Левент Кишш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
60’ Сильний удар по воротах, але Виктор Чанов у стрибку легко відбив цей м'яч!
69’ Після прострільного удару по воротах Вадим Сапай рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
70’ Сильний удар по воротах, але Виктор Чанов у стрибку легко відбив цей м'яч!
70’ М'ячем у голову отримує Энцо Мареска. Сподіваємось все обійдеться...
76’ У грубому підкаті Энцо Мареска зносить суперника з ніг!
81’ Савчак Василь на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
91’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!