09.10.2024 00:57
10’ Стейси Брюстер від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
14’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
22’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
28’ Хосе Луис Чилаверт легко перехоплює прострільну передачу
30’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
34’ Атабек Рыскулов віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Сборная Аргентины 756
34’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бруно Араухо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
38’ Сильний та точний пас віддав Атабек Рыскулов і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
47’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Никола Жобер
56’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Сборная Аргентины 756 гра в середині поля
58’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Стейси Брюстер забиває ГОЛ!
60’ Раимофф порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
67’ Після жахливої помилки захисника Вирджил ван Дейк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
68’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
75’ Раимофф практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
79’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
84’ Левент Кишш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
91’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!