09.10.2024 00:51
4’ Саломон Калу зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
4’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Левент Кишш...
11’ Саломон Калу порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
19’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Саломон Калу
27’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Раимофф
37’ Саломон Калу подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
38’ Бруно Араухо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
40’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
40’ Що ж робить гравець команди Балтика 1425, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
44’ Стейси Брюстер красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
46’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Денис Черышев легко вганяє м'яч у сітку воріт!
52’ М'ячем заволодів Саломон Калу, але несподівано тут же його втратив!
56’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
60’ Леонардо не зміг віддати пас! Явний брак техніки
62’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
66’ Денис Давыдов на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
72’ Александр Соболев порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
81’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Норайо Кита
89’ Знову м'яч забирає Гравець видалений