09.10.2024 00:43
Oblivion Arena
1’ Футболісти команди Oblivion 1175 розіграли м'яч із центру поля
11’ Сильний та точний пас віддав Михаэль Баллак і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
17’ Боротьба за м'яч у повітрі і Тьерри Анри буквально лягає на спину опонента!
21’ Суддя призначає пенальті. Лукман Аруна пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
24’ Карлос Клерк красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
26’ Тьерри Анри не зміг віддати пас! Явний брак техніки
33’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
43’ Сильний удар по воротах, але Дида у стрибку легко відбив цей м'яч!
47’ Эрик Кантона віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Oblivion 1175! Видно злагодженість у діях!
55’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Джанфранко Дзола
63’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
65’ Жахливий та неточний пас віддав Павел Недвед своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
72’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Джанфранко Дзола
74’ Після легкого удару гравцем Тим ван Реммерсваал по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
79’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
81’ Тьерри Анри неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
83’ Знову м'яч забирає Джанфранко Дзола
86’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
90’ Після жахливої помилки захисника Патрик Виейра без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
93’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Тьерри Анри