09.10.2024 00:16
4’ Суддя призначає пенальті. Леннерт Нильсен пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
5’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Деян Станкович правильно віддати пас на партнера!
8’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
12’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
15’ Після прострільного удару по воротах Тим ван Реммерсваал рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
17’ Хосе Луис Чилаверт легко перехоплює м'яч
27’ Раимофф у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
27’ Після легкого удару гравцем Атабек Рыскулов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
32’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
38’ Після жахливої помилки захисника Раимофф без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
40’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Тим ван Реммерсваал не зміг потрапити по воротах!
43’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
46’ Суддя призначає пенальті. Раимофф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
49’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
53’ Знаменитий гравець Лукман Аруна вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
56’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сандро Рамирес
59’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Тим ван Реммерсваал
68’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Атабек Рыскулов не зміг потрапити по воротах!
73’ Гравець віддає наскрізний пас і Халид Булахруз у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
73’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Карлос Клерк
82’ Гравець команди Сборная Аргентины 756 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Пшемисл Долецкий отримує попередження
83’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Деукалайон Ксенакис
91’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...