08.10.2024 22:57
ВЕРДЕР Arena
1’ Футболісти команди ВЕРДЕР 1848 розіграли м'яч із центру поля
7’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Рани Хедира
10’ Після легкого удару гравцем Андреас Бек по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
17’ Команда ВЕРДЕР 1848 спокійно контролює м'яч у середині поля
19’ Флориан Нойхаус порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
22’ Педро Уго Аморим красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
28’ Знову м'яч забирає Рани Хедира
31’ Томас Метцнер на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
33’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Йенс Леманн забиває приголомшливий м'яч у ворота!
35’ Педро Уго Аморим вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
41’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Йенс Леманн
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
45’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Андре Хан чітко вкинув м'яч у гру
49’ Гравець Флориан Нойхаус набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
57’ Рани Хедира вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
63’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Андре Хан легко вганяє м'яч у сітку воріт!
66’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
70’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
76’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Юлиан Вайгль і непогано виносить його в центр поля
80’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Педро Уго Аморим забиває приголомшливий м'яч у ворота!
83’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Йенс Леманн
85’ Гравець видалений витягає дуже складний удар