08.10.2024 22:41
Квадро Arena
1’ Футболісти команди Квадро 835 розіграли м'яч із центру поля
11’ І знову Кинизела Манджек віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
15’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кинизела Манджек легко вганяє м'яч у сітку воріт!
15’ Кинизела Манджек зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
16’ Після прострільного удару по воротах Данило рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
19’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Ренату Саншеш забиває ГОЛ!
20’ Боротьба за м'яч у повітрі і Баттал Ахметов буквально лягає на спину опонента!
29’ У грубому підкаті Хоакин Фернандес зносить суперника з ніг!
36’ Кевин Фолланд віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
46’ Відібравши м'яч, Нурсултан Косанов віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
49’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Нурсултан Косанов
57’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
59’ Ех, Сезар Рейя... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
63’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Данило забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
69’ Хуан Бернат спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
76’ Вук Секулич зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
77’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Франсишку Консейсау не зміг потрапити по воротах!
79’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Кэндол Крейтон
80’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сезар Рейя забиває ГОЛ!
83’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
91’ Сильний та точний пас віддав Сезар Рейя і команда впевнено спрямувалась у контратаку!