08.10.2024 22:18
3’ Після невиразного відбору, атаку почав Франк Арифи
12’ Після проходження флангом Раимофф віддав точну передачу на протилежний фланг
15’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
22’ Вдало віддав пас Франк Арифи своєму гравцю!
26’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
30’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Леннерт Нильсен забиває ГОЛ!
32’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Деукалайон Ксенакис
39’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
48’ Гравець віддає наскрізний пас і Хермолаос Кондуриоти у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
48’ Що ж робить гравець команди Equides 808, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
50’ Сандро Рамирес прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
55’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
57’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
59’ Що ж робить гравець команди Equides 808, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
65’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Жан-Марк Бонне чітко вкинув м'яч у гру
68’ Гравець віддає наскрізний пас і Тим ван Реммерсваал у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
70’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
77’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
79’ Рюу Оби легко перехоплює м'яч
87’ Тим ван Реммерсваал порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
87’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку