08.10.2024 22:09
Сборная Уругвая Arena
1’ Футболісти команди Сборная Уругвая 1294 розіграли м'яч із центру поля
6’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
9’ Деукалайон Ксенакис вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
16’ Фернандо Муслера непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
19’ Фернандо Муслера важко ловить м'яч
22’ Який незграбний пас віддав Эдинсон Кавани і м'ячем заволодів суперник!
31’ Який незграбний пас віддав Родриго Бентанкур і м'ячем заволодів суперник!
37’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Луис Суарес і непогано виносить його в центр поля
43’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
45’ Карлос Клерк практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
53’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Родриго Бентанкур
60’ Тим ван Реммерсваал спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
65’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
72’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Леннерт Нильсен чітко вкинув м'яч у гру
77’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Деукалайон Ксенакис
84’ Відмінну передачу віддав Лукас Торейра, мабуть один із найкращих гравців команди Сборная Уругвая 1294
92’ Федерико Вальверде точно зіграв головою на партнера по команді!