08.10.2024 22:08
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
7’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
9’ Кевин Фолланд проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
14’ Кевин Фолланд від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
15’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сезар Рейя забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
20’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Джанлука Симоне
23’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сезар Рейя
30’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Боджэн Михайлович чітко вкинув м'яч у гру
35’ У грубому підкаті Мейсон Маунт зносить суперника з ніг!
42’ Вправно перехоплює м'яч Барна Силард
47’ Після невиразного відбору, атаку почав Барна Силард
51’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Тетсуя Нагано
51’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хуан Бернат забиває приголомшливий м'яч у ворота!
54’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Ренату Саншеш...
61’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Зэдок Кэрол віддав пас в нікуди!
63’ Гравець Мейсон Маунт набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
66’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
67’ Який незграбний пас віддав Тетсуя Нагано і м'ячем заволодів суперник!
70’ Зірвавши контратаку суперника, Барна Силард перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
74’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
78’ Знаменитий гравець Хуан Бернат вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
79’ Луиш Барбоса прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
86’ Після прострільного удару по воротах Данило рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
88’ Жахливий та неточний пас віддав Мейсон Маунт своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!