08.10.2024 22:00
Фк Тутаев Arena
1’ Футболісти команди Фк Тутаев 845 розіграли м'яч із центру поля
3’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хоакин Фернандес забиває ГОЛ!
6’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Мейсон Маунт і непогано виносить його в центр поля
14’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
24’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Анаклетос Полицеймако правильно віддати пас на партнера!
27’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
36’ І знову Андрис Буриан віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
45’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хуан Бернат легко вганяє м'яч у сітку воріт!
46’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Маркиньос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
46’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Леонард Баумхауэр
48’ При виконанні кутового удару Жонатан Мало несподівано та красиво забиває ГОЛ!
50’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Леонард Баумхауэр
57’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
58’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Хоакин Фернандес
64’ Після прострільного удару по воротах Яго Аспас рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
65’ Кевин Фолланд вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
75’ Команда Фк Тутаев 845 спокійно контролює м'яч у середині поля
80’ Мейсон Маунт практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
89’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Франсишку Консейсау не зміг потрапити по воротах!