08.10.2024 21:52
spartak moskva Arena
1’ Футболісти команди spartak moskva 800 розіграли м'яч із центру поля
8’ Нето легко перехоплює м'яч
17’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Сергей Юран
22’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хоакин Фернандес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
26’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сергей Юран
29’ Франсишку Консейсау порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
37’ Вправно перехоплює м'яч Ренату Саншеш
40’ Суддя призначає пенальті. Кевин Фолланд пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
42’ Сезар Рейя вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
52’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Мейсон Маунт
58’ Після легкого удару гравцем Войтек Ковальский по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
58’ Після прострільного удару по воротах Сезар Рейя рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
58’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Олкимос Канделаки
65’ Хоакин Фернандес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
67’ Лев Кривошеин неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
68’ Небезпечний штрафний удар і Паоло Ди Чини легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
75’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
78’ Антонен Обер вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
84’ І з м'ячем Ренату Саншеш після ідеального підкату
84’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хоакин Фернандес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
93’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Хуан Бернат